Magdalena

Moje zdjęcie

Haft i fotografia to moja pasja ... nie wiem w jakiej kolejności są dla mnie ważne, dzień tak a dzień tak, więc zachowują równowagę w moim życiu :) 

wtorek, 16 grudnia 2014

Creative Blog Tour

I oto jestem wyróżniona w zabawie Creative Blog Tour. Wyróżnienie dostałam od Violi, właścicielki przecudownych rękodzieł, które można znaleźć na blogu Pasje Violi. Rękodzieło Violi w moim poczuciu odbioru jest niesamowicie delikatne, romantyczne. Tam rządzą barwy pastelowe, delikatne róże, przecudne odcienie żółci - jak dla mnie cud miód. Nawet nie umiem sobie wyobrazić gdybym zajrzała do jej pracowni - na pewno utonęłabym i przepadłabym w zapachach mydełek glicerynowych o przecudnych kształtach :) 
Hafty, biżuteria, kosmetyki, słoiczki, skrzyneczki - raj dla kochających rękodzieło! Sama jestem posiadaczką prześlicznej bransoletki i medalionu :) 
A sama Viola to ciepła i życzliwa osóbka :) Dziękuję za wyróżnienie i wiele miłych słów! Dzięki takim osobom jest chęć sięgania po nitkę, igłę i tworzenia tego co głowa wymyśli :D

Zajrzyjcie do tej cudownej krainy http://pasjevioli.pl/

A teraz moje odpowiedzi na zabawowe pytania
1. Nad czym obecnie pracuję?

Obecnie kończę pracę nad świątecznymi ozdobami - piernik na drzwi lub choinkę - już w większości zrobiony. I moje misie, którym już naprawdę niedużo brakuje. Misie pochodzą ze wzoru czasopism " Igłą malowane " Grudzień 2012.

 2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Hmmmm czym się różni? Może się nie różni bardzo, bo nie tylko ja tak robię ale staram się  nadać haftom inne życie to znaczy z małego pierniczka zrobić zabawkę, z pingwinka magnesik - tak żeby troszkę to nasze społeczeństwo zaczęło kojarzyć nasze krzyżyki z różnymi przedmiotami a nie tylko z obrazkami w ramkach. 

3. Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)?

Bo ja taka już uzależniona od nitek jestem i jak tylko coś zrobie to się chcę pochwalić, nawet jeśli miałabym jednego odbiorcę to muszę wykrzyczeć : zrobiłam to, przelałam na materiał :D 

 

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?

 Ojej kocham zdjęcia. Pisanie przychodzi mi dość łatwo ale zawsze biegam z aparatem to tu to tam i robię zdjęcie tak dobrze oddawało kształt tego co stworzyłam :) 

 

Czas na nominacje. A więc pytałam, szukałam i dziewczyny brały już udział w tej zabawie. Może to moja wina, bo mam za mało znajomych - muszę się postarać o więcej:D 

Mam jedną nominację i kieruję ją do właścicielki bloga FLOV DESIGN 

http://www.flovdesign.blogspot.co.uk/

Sylwię poznałam na jednej z grup rękodzielniczych promującej nasze prace. Sylwia tworzy biżuterię z przeróżnych koralików, kamyków, rzemyków - o czym tylko zamarzysz możesz do niej pisać a ona na pewno to stworzy :) Jej twórczość rozwija się a Londynie. Jednak to wcale nie przeszkadza w posiadaniu jej biżuterii. Sama posiadam kilka kobiecych ozdób a najbardziej lubię kolczyki w kształcie gronek - lekkie, efektowne i pasują do wielu kreacji.

Sylwia to osoba, którą postrzegam jako kobietę szczerą, pracowitą, dokładną. Cieszącą się ze spraw dużych i małych. Serdecznie polecam - zajrzyjcie do niej na blog :)


A ja następnym razem pokażę - mam nadzieję - misie w oprawie :D I już zadręczam się myślami co robić dalej :)

 

 

3 komentarze: